Депутати міської ради Кременчука  вимагають врегулювати питання тарифоутворення на послуги опалення

Депутатський корпус пропонує внести зміни до нормативних документів, які б передбачали можливість оплати споживачами послуг з теплопостачання відповідно до затвердженого тарифу протягом опалювального сезону з перерахунком вартості фактично наданих послуг по завершенню опалювального сезону.


У своєму зверненні, яке 29 листопада затвердили на сесії, депутати вимагають від Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України та НКРЕКП врегулювати питання тарифоутворення на послуги з централізованого опалення житлових будинків в місті Кременчуці, а саме: забезпечити застосування прозорого, чіткого, обґрунтованого та єдиного підходу при розрахунку теплопостачальними підприємствами коефіцієнту, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону, в межах одного населеного пункту.

Під час обговорення даного питання Тетяна Сідерка зазначила, що кременчужани також просять звернутися до вищих органів державної влади щодо необхідності перегляду тарифу на опалення в сторону зменшення. А депутат Олександр Плескун наголосив, що необхідно встановлювати засоби обліку спожитої теплової енергії на всіх багатоповерхових будинках міста.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що така робота у Кременчуці проводиться, ПАТ «Полтаваобленерго» встановлює такі прилади у рамках виконання своєї інвестиційної програми. Цього року ця енергетична компанія планує встановити 176 таких приладів обліку. Для КП «Телоенерго» на ці цілі цього року було виділено 1 млн. грн. Для встановлення таких лічильників на всіх житлових будинках м. Кременчука потрібно близько 28 млн. грн.

Все по темі: депутати  звернення  сесія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин