“У Кременчуці завищені норми споживання води”, – Піддубна

У своєму депутатському запиті Оксана Піддубна зазначила, що норми споживання води, встановлені постановою Кабінету Міністрів, і ті, які встановлені виконкомом Кременчуцької міськради, істотно відрізняються.

Через це кременчужани змушені платити за комунальні послуги більше.

«Норма споживання води в Кременчуці – 10,5 куб. м на одну людину. З них 3,15 куб. м – гаряча вода і 7,35 куб. м – холодна. Постановою Кабінету Міністрів України встановлені норми: для користування послугами з централізованого постачання холодної води – 2,4 куб. м на одну людину на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. м на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання, гарячої води для користування послугами з централізованого постачання гарячої води – 1,6 куб. м на одну людину на місяць», – зачитала депутат.

Її пропозиція -оскільки норми, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України, і ті, що встановлені виконкомом Кременчуцької міської ради суттєво відрізняються, то з місцевого бюджету необхідно буде компенсувати додаткові витрати громадянам, яким відповідно до законодавства призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг за відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води.

«Отже, з огляду на вищевикладене, керуючись ст. 21 і ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу переглянути норми питного водопостачання при формуванні проекту бюджету на 2017 рік, передбачити механізм надання з бюджету Кременчука компенсації додаткових витрат громадянам відповідно до положень пункту 31 Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409», – із депутата Піддубної.

«Добре, що Оксана не просить переглянути формулу води», – коментар від мера Кременчука.

Все по темі: депутат  запит  Піддубна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин