У Полтаві закрили броварню, яка варила пиво для мережі закладів Beer House

 

ГУ ДФС у Полтавській області  викрила броварню, що підпільно виробляла кілька сортів пива для забезпечення продукцією мережі полтавських кафе-барів.

На фото, опублікованих силовиками після обшуку, видно наліпки із назвою закладу, якому призначалася продукція – «Beer House». При чому, необхідних сертифікатів та ліцензій на вироблення та розповсюдження спиртних напоїв у пивоварні не виявилося.
Найцікавіше, що з 2010 року (час заснування «Beer House» у Полтаві), кафе-бар пропонував можливість побачити процес пивоваріння на власні очі. Про цю послугу для клієнтів зазначено навіть на сайті закладу.
Справа має усі ознаки частини 3 статті 204 Кримінального кодексу України: незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Із дозволу суду працівники податкової міліції обшукали місця незаконного виготовлення, накопичення та реалізації підакцизних товарів. Опісля обшуку було вилучено понад  7 тон пива, сировину та технологічне обладнання для його виготовлення, а також документацію і чорнові записи стосовно виготовлення і реалізації алкогольних напоїв. Їхня загальна вартість досягла суми у 4 млн грн.
Аби встановити повний перелік осіб, що здійснювали цю незаконну діяльність, проводяться слідчі дії, передає Коло.

3766

 

3770

 

3767

Все по темі: броварня  пиво  підпільно  Полтава 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин