Мінфін спростив бізнесу процес оскарження рішень Державної фіскальної служби

 

25 листопада набрав чинності наказ Мінфіну про порядок оформлення і подачі скарг платників податків та їх розгляду органами ДФС

Міністерство фінансів ухвалило наказ № 849 щодо порядку оформлення та подання скарг платників податків та їх розгляду органами Державної фіскальної служби (ДФС). Як повідомляє прес-служба міністерства, документ набув чинності 25 листопада і покликаний удосконалити процедуру оскарження платниками податків рішень органів ДФС.

У Мінфіні відзначають, що головна мета – зробити співробітництво ДФС і платників податків максимально відкритою та ефективною.

Згідно з документом, прозорість процесу гарантується:

– Правом платника податків заявляти клопотання про відкритий розгляд скарги;

– Присутністю під час розгляду скарги за участю платника податків представників засобів масової інформації;

– Правом здійснювати технічну фіксацію засідання за допомогою фото-, відеозйомки, звукозапису;

– Правом знайомитися з матеріалами перевірки та адміністративного оскарження в електронній та письмовій формі, робити з них копії, виписки з допомогою технічних засобів.

При цьому контролюючий орган нижчого рівня зобов’язаний направити до контролюючого органу вищого рівня (розглядає скаргу), в електронній або письмовій формі всі документи, що стосуються розгляду скарги. Це позбавить платників необхідності “шукати” матеріали справи по різних інстанціях розгляду скарги в ДФС, повідомили в Мінфіні.

У міністерстві також відзначили введення додаткових інструментів забезпечення об’єктивності розгляду скарги: в розгляді скарги тепер мають право приймати участь представники Мінфіну, Державної регуляторної служби та представники Ради бізнес-омбудсмена; позиція таких осіб і мотиви неврахування такої позиції (якщо вона не була врахована) повинні бути вказані в рішенні за результатами розгляду скарги.

Все по темі: ДФС  оскарження  рішень 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин