НБУ намагається відсудити у Бахматюка і Жеваго 6 млрд грн

Нацбанк подав позови для стягнення боргу за договорами поруки двох кінцевих власників збанкрутілих банків

Національний банк України (НБУ) намагається стягнути борги за договорами поруки власника банку Фінансова ініціатива і ВіЕйБі Банку Олега Бахматюка на 4,8 млрд грн і власника банку Фінанси та Кредит Костянтина Жеваго на 1,5 млрд грн. Про це сказав директор департаменту управління ризиками НБУ Ігор Будник, повідомляє прес-служба регулятора на сторінці в Facebook.

Він нагадав, що в 2014 – на початку 2015 року НБУ надавав рефінансування банкам, приймаючи в якості забезпечення поруки їх кінцевих власників.

“Зараз у НБУ є два кейса, за якими центральний банк подав позови з метою стягнення боргу за договорами поруки двох кінцевих власників збанкрутілих банків: Олега Бахматюка, власника банків Фінансова ініціатива і ВіЕйБі, на суму 4,8 млрд грн, і Костянтина Жеваго, власника банку Фінанси та Кредит, на 1,5 млрд грн “, – сказав він.

Будник зазначив, що суд зобов’язав державну виконавчу службу накласти арешт на майно Бахматюка, проте незабаром один з керівників державної виконавчої служби скасував постанову про накладення арешту, що змушує НБУ знову звертатися до суду.

“Наведені приклади показують, наскільки гостро в Україні стоїть питання правосуддя, захисту прав кредиторів і необхідності реформування судової та виконавчої системи”, – зазначив директор департаменту управління ризиками НБУ.

Все по темі: Бахматюк  відсудити  Жеваго  НБУ 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин