У трьох областях України оголосили епідемію грипу та ГРВІ

Протягом тижня захворіли майже 200 тисяч людей. Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що захворювання на грип та гострі респіраторні захворювання перевищили епідеміологічний поріг в Дніпропетровській, Луганській та Харківській областях, повідомляє ТСН.

Лише за минулий тиждень захворіли майже 200 тисяч людей, з них дві третини – це діти. Відсьогодні більше 2 тисяч учнів не пішли до школи у Дніпрі. Там через високу захворюваність на вірусні інфекції у третині навчальних закладів міста закрили окремі класи. Недуга вже підкосила більш, ніж 20% учнів. Здебільшого, кажуть в управлінні освіти, цього року хворіють 5-9 класи, а учні початкової школи поки тримаються. В цілому по школах Дніпра епідпоріг не перевищений.

“Класи закриваються на сім календарних днів, де 30, 40 і 50 відсотків перевищення через епідпоріг”, – повідомила заступник начальника відділу Департаменту освіти Дніпра Людмила Кошман.

Раніше в Сумах був зареєстрований перший у країні смертельний випадок під час цьогорічної епідемії. Школярів у Чернівцях на вимушені канікули відправили напередодні.

Все по темі: грип  епідемія  україна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин