10-е ЗНО – ювілейне! Корисно для кременчуцьких абітурієнтів

Про особливості цьогорічного ЗНО та складнощі попередніх тестувань розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, професор Олександр Сидоренко у рамках зустрічі зі студентами, викладачами та пресою у Кременчуцькому педколеджі імені А. С. Макаренка сьогодні, 1 грудня. Актуальна ця тема для близько 2000 кременчуцьких випускників та їхніх батьків.

Тож особливості ЗНО-2017 наступні.

Значно пізніше, аж із 27 травня, випускники почнуть складати зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році. На відміну від попередніх років, коли ЗНО починали складати уже з 5 травня. За словами Олександра Сидоренка, таке нововведення – для зручності як самих абітурієнтів, так і шкіл.

Тести з усіх іноземних мов, крім англійської, випускники складатимуть в один день.

Результати ЗНО для 11-класників зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію з трьох предметів. Тобто традиційних випускних іспитів в 11 класах у 2017 році не буде. Це стосуватиметься ЗНО з української мови та літератури. Математики та історії України на вибір. А також ще одного предмета на розсуд самого випускника.

Загалом же абітурієнт може складати ЗНО з чотирьох навчальних предметів.

– Ми раді з того, що нам довіряють. Що система ЗНО отримала довіру суспільства, – поділився думкою про успішність зовнішнього незалежного оцінювання в Україні Олександр Сидоренко під час  прес-конференції для ЗМІ.

Проте є відсоток випускників, які «випробовують» довіру перевіряльників.

Основною проблемою при складанні ЗНО директор Харківського РЦОЯО називає недбале ставлення до ЗНО самих абітурієнтів. Коли абітурієнт спізнюється на тестування, їде не в ту школ. А ше коли намагається списати зі шпаргалки чи пронести в аудиторію гаджет.

Так, цього року харків’янка намагалася пройти в аудиторію із Apple Watch. Через подібні спроби не допустять до складання ЗНО. Тож можна взагалі не вступити до вишу цього року.

Загалом же ЗНО цього року в Україні у 2017 році проведуть уже у 10-й раз. Олександр Сидоренко зазначає, що з кожним роком нововведень у ЗНО намагаються робити все менше. Тоді і випускникам, і батькам легше орієнтуватися у правилах та вимогах зовнішнього незалежного оцінювання. Та й напрацьованого досвіду вже досить багато.

Також детально про ЗНО-2017 можна дізнатися у матеріалі Що чекає випускників

Все по темі: абітурієнт  випускник  ЗНО  тестування 

Карта депутатів
Банер
Банер
Банер
23 Листопада, 2017 Четвер
22 Листопада, 2017 Середа
більше новин