Кременчуцькі школи без карантину. Поки що

Кременчуцька санепідемслужба відзначає різкий стрибок росту захворювання на ГРВІ у місті. Проте начальник міського управління Максим Середа пояснює, що великі відсотки захворюваності – це лише у порівнянні з груднем минулого року, коли до епідемії грипу і ГРВІ у місті був ще місяць.

Тож наразі карантин у кременчуцьких школах не ввели. І вирішили почекати до вівторка. Тоді знову збереться протиепідемічна комісія і визначить, чи необхідні для школярів вимушені канікули. Проте обмеження на масові заходи з 3-го грудня введено.

Наразі найбільше хворих на ГРВІ у школах №3, 8, 23, 9 та гімназії №6.

Загалом же на навчання сьогодні не прийшло 4897 учнів. А це на 608 більше, ніж учора.

Також, за даними керівника місцевої лабораторії санепідемслужби Василя Товстого, три чверті хворих у місті – це саме діти до 17 років. На 1 грудня перевищення порога захворюваності серед них становить 56,9 %.

Загалом же станом на 1 грудня у місті захворіло 226 людей. 70 кременчужан наразі госпіталізовані з пневмонією. Серед них 38 дітей.

Випадків захворювання на грип поки не реєстрували.

У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що цього року місто «заходить» в епідемію значно раніше. Адже минулого епідсезону вона припала на перші тижні січня.

Найбільше викликів «швидкої» стосовно реєстрували минулої суботи, 26 листопада. Проте наразі, за словами Максима Середи, їхня кількість зменшилась, як і кількість викликів лікарів. Також керівник управління зазначає, що великі відсотки захворюваності санепідемслужби – це у порівнянні з груднем минулого року, коли до епідемії грипу і ГРВІ у місті був ще місяць.

Тож згідно з рішенням епідеміологічної комісії від сьогодні в дитячій лікарні введений масочний режим. В інших лікарнях його вводять із понеділка. Із 3 грудня введено обмеження на проведення масових заходів.

А ось чи підуть кременчуцькі учні усе ж таки на карантин – стане відомо у вівторок, 6 грудня.

Все по темі: ГРВІ  грип  епідемія  карантин 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин