Чи може заробітчанка в Італії претендувати на пенсію в Україні

 

Багато людей в кризових умовах їдуть шукати заробітку за кордоном.

  • Тим, хто працює нелегально, на велику пенсію розраховувати нічого.
  • Якщо заробітчанин працює закордоном законно, як йому довести це рідній державі, щоб зарахувався страховий стаж?

Аби з’ясувати це питання, ми звернулися до начальника управління Пенсійного фонду України в місті Вінниця Алли Лоби.

 

– Якщо людина працює за кордоном легально, сплачує страхові внески і працює в тих країнах, з якими Україна заключила  міжнародні договори в області  пенсійного забезпечення, то така людина може розраховувати на   виплату заробленої частини  пенсії за кордоном, – каже Алла Лоба. – Умови зарахування  стажу  та виплати частини заробленої пенсії залежать від умов договору  між Україною та країною, в якій працювала людина.

  • З якими країнами  в України укладений  Міжнародний договір з питання пенсійного забезпечення, який дає право на зарахування страхового стажу та призначення пенсії?
  • На сьогодні Україною укладено низку міжнародних договорів з питань пенсійного забезпечення. Це, по –перше, багатостороння Угода про гарантії прав громадян держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення, яку підписали Уряди десяти держав, колишніх республік СРСР . Тут  Білорусія, Вірменія, Казахстан, Киргизія, Російська Федерація, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Молдова. До того ж, укладено двосторонні угоди з Азербайджаном, Республікою Білорусь, Республікою Молдова, Грузією. Також, за пропорційним принципом, укладено договори з Прибалтійськими республіками, з Республікою Болгарія, з Королівством  Іспанією,  з Словацькою республікою,  з Чеською Республікою, з Португальською Республікою, Республікою Польща.

 

 

Все по темі: аробітчанка  Італія  пенсія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин