У банді викрадачів людей охоронці   Центрального ринку Кременчука

А саме співробітниками охоронної фірми, яка працює на території Центрального ринку «Кременчуцької торгової гільдії».

Про це на прес-конференції в Кременчуці повідомив головний поліціянт Полтавщини Олег Бех.

За його словами,  ці громадяни не були офіційно працевлаштовані на цій фірмі, проте мають безпосереднє відношення до зазначеної охоронної організації.

Нагадаємо, сьогодні в Кременчуці затримали банду грабіжників, учасники якої викрадали людей і вимагали викуп.

За словами Олега Беха, частину  зловмисників затримали прямо в їх квартирах, вони при цьому опору не чинили. Одного з них-  на вулиці.

Наразі поліції вдалося затримати трьох членів банди. Ще один перебуває в розшуку.

Головний поліціянт Полтавщини говорить, що перші факти про викрадення людей і вимагання почали надходити близько 5 місяців тому.

Вже встановлені 15 фактів різних злочинів, скоєних цією бандою, проте постраждалих у всіх цих справах поки тільки двоє. Правоохоронці не відкидають, що дехто боїться звертатися в поліцію.

«Учасники групи займалися тим, що викрадали людей і вимагали погашати якісь вигадані борги. Нещасних били, катували і всіляко залякували. Іноді члени банди просто забирали ключі від житла у викраденої людини і виносили з квартир всі цінні речі», – подробиці від Олег Бех.

Він уточнив, що зловмисники вимагали від жертв від 500 до 6 000 доларів. Не гребували бандити і цінностями, які можна продати (ювелірні вироби, мобільні телефони та ін.).

Всі жертви бандитів-охоронців – прості громадяни із середнім достатком, які не бізнесмени і не олігархи.

Методи зловмисників вражають: людей викрадали прямо на вулицях, вивозили за місто, закривали в якомусь приміщенні. Далі катували, вимагаючи повернути неіснуючі борги. Приводом для вимагання служили якісь спірні відносини між людьми, які пізніше зверталися до бандитам і просили вибити гроші. «За роботу» ті брали і собі певну плату.

Все по темі: банда  гроші  катували 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин