Батарейки з Рівненщини відправляють на переробку у Францію

Батарейки та акумулятори з Рівненської області відправляють на утилізацію у Францію – на завод компанії Tredi SA.

Небезпечні хімічні відходи збирають у рамках природоохоронної акції “Батарейкам – утилізація!”, організованої Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою в партнерстві з Всеукраїнською екологічною лігою та Національним молодіжним центром “Екологічні ініціативи”, передає Рівненська обласна рада.

Батарейки потребують спеціального оброблення для знешкодження. Оскільки жоден український завод не має ліцензії на утилізацію відпрацьованих джерел струму, партнер акції – компанія “Сігмас Еколоджі” транспортує зібрані небезпечні відходи за кордон.

Розкладання однієї неправильно утилізованої пальчикової батарейки триває понад 20 років. Одна відпрацьована батарейка, потрапляючи у довкілля, забруднює 400 л води або 20 м2 ґрунту.

Загалом в рамках кампанії “Батарейкам – утилізація!”, яка проводиться з 2012 року, було встановлено 518 контейнерів у всіх регіонах України та зібрано понад 14 тон відпрацьованих батарейок.

Компанія Tredi SA, яка спеціалізується на утилізації небезпечних хімічних відходів, має значний досвід роботи у цій сфері та вважається однією з провідних у Європі.

Все по темі: батарейки  утилізація  Франція 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
більше новин