Україна отримала офіційне повідомлення про статус Януковича в РФ

Віктор Янукович отримав притулок у Росії

Генеральна прокуратура України отримала офіційне повідомлення про статус екс-президента Віктора Януковича у Російській Федерації. Відповідний документ, копію якого має в своєму розпорядженні РБК-Україна, адвокат Януковича Віталій Сердюк направив у Генеральну прокуратуру разом із заявою про відмову прийняти підозру у державній зраді.

Згідно з документом, Віктор Янукович отримав свідоцтво про надання тимчасового притулку на території Російської Федерації. Воно було видано екс-президенту УФМС Росії по Ростовській області 26 листопада 2015 року на один рік. Пізніше термін його дії був продовжений ще на рік – до листопада 2017 року.

Як зазначено у свідоцтві, Віктор Янукович поставлений на облік в Радянському районі Ростова-на-Дону. “Свідоцтво про надання тимчасового притулку є документом, що посвідчує особу його власника та підтверджує законність перебування цієї особи на території Російської Федерації, – сказано в документі.

– Особу, яка одержала притулок, не може бути повернуто проти її волі на територію держави своєї громадянської належності (свого колишнього звичайного місця проживання)”.

Все по темі: притулок  РФ  Янукович 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин