Автозаводський райсуд відновив Вадима Українця на посаді головного лікаря

Головлікар Третьою міськлікарні Вадим Українець вже сьогодні вийшов на роботу на свою колишню посаду.

Автозаводський районний суд Кременчука відновив його на попередньому місці роботи і постановив до того ж виплатити компенсацію заробітної плати за вимушений простій з 7 жовтня по 14 грудня поточного року, пише «Кременчуцька газета».

Згідно з рішенням, яке прийняв суддя Юрій Рибалка, Вадим Українець отримає від Кременчуцької міськради моральну компенсацію в розмірі правда не 500 тисяч гривень, як було зазначено в позовних вимогах, а 10 тисяч гривень.

За словами Вадима Українця, відразу із залу суду він поїде до виконкому, де повідомить про свій вихід на роботу і надасть рішення суду, до слова, обов’язкове до негайного виконання.

Рішення Автозаводського районного суду може бути оскаржене в апеляційної інстанції. Чи є такі наміри міської влади – поки не відомо. Однак, всі подібні судові рішення по трудових спорах юруправління виконкому обажаловало. Але суди були як і раніше на стороні позивачів.

 

Вадим Українець був звільнений з посади головного лікаря Третьої міськлікарні в жовтні поточного року. Наказ про звільнення керівник міського відділу охорони здоров’я Максим Середа спробував вручити його Українцю в той момент, коли лікар перебував на службі в зоні АТО – в госпіталі міста Волноваха Донецької області.

Все по темі: головний лікар  суд  Українець 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин