Як у Кременчуці запалили головну ялинку

Одразу три хороводи влаштували кременчужани навколо головної новорічної красуні. На фоні ялинки, як тільки вона запалала новорічними гірляндами,  почали масово фотографуватися та робити селфі. А усі діти могли ще й отримати солодкий подарунок.

А перед цим для кременчужан на головній сцені міста влаштували святкову розважальну програму. Тож дехто почав танцювати уже під час неї. Із Новорічними та Різдвяними святами вітав Святий Миколай, присутнім показали театралізовану виставу із казковими персонажами та співами. «Тато, я хочу до тигрюлі» – це вже дівчинка просила батька сфотографуватися із «живою» ростовою лялькою біля ялинки.

Багато кременчужан скупчилися біля Поштаря Пєчкіна. Можна було на святковій листівці написати побажання будь-кому з рідних, близьких чи дорогих людей. Покласти листівку у конверт і написати адресу (листівки і конверти роздавали безкоштовно). Поштар Пєчкін обіцяв, що лист обов’язково доставить. Ще й подарунок від однією з торгових марок подарує тому, кому адресоване побажання.

Проте найбільша черга і, напевно, найбільше захоплення викликала у кременчужан Резиденція Діда Мороза. Під самою ялинкою – невеличкий затишний будиночок. У ньому – сам Дід Мороз. До нього можна сісти на коліна, загадати бажання, заспівати пісню. Важко сказати, кому у цій по-новорічному прикрашеній оселі подобається більше: дітям чи їхнім батькам. Тож не дивно, що до резиденції вишукувалася величезна черга. До речі, працюватиме вона упродовж усіх Новорічних свят. Тут же через помічника можна буде залишити лист Діду Морозу.

Немало цікавих привернув і святковий ярмарок. Як і обіцяли організатори, серед спиртного тут був хіба що глінтвейн. А ось шашлики, солодощі, гарячий час та новорічні сувеніри – будь ласка.

Після вітання від Святого Миколая для кременчуцьких дітлахів розпочалася розважальна програма Тетр “Мультяшки”. Далі біля головної ялинки міста – святковий новорічний концерт, концерт духового оркестру та виступ гурту “Вайт Бенд”.

Фоторепортаж Дмитра Бабця із місця подій дивіться на нашому сайті уже найближчим часом.

Все по темі: Новий рік  резиденція Діда Мороза  Святий Миколай  ялинка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин