За розгром ринку в Києві кременчужанам платили по 1000 гривень

Кременчуцькі «тітушки», які били підприємців на київському ринку, отримали від 500 до 1000 гривень на день. Активісти затримали близько 10 людей з Кременчука. Всього ринок громили 150 молодиків сильної статі…Активісти вилучили понад 30 паспортів.

Розтрощене коліно, поранення завдане травматичною зброєю, синці та садна від кидання цегли… Це все наслідки розгрому на київському будівельному ринку, де приймали участь близько 10 кременчуцьких «тітушок». Крім цього, у бік Кременчука пролунали й звинувачення про те, що серед «тітушок», які громили ринок, були вихованці кременчуцького гуртка бойових мистецтв «Хортинг», який раніше працював на базі кременчуцького військово ліцею. Насамперед, «прославилися» на всю Україну імена кременчужан: Дмитро Горовицький, брати Вадим і Владислав Петульки, а ще, колишній керівник гуртка Максим Зіборов.

Про те, що саме сталося на київському ринку годину тому в ефірі кременчуцького Громадського телебачення розповів активіст Ігор Громов.
«Напад на ринок почався з самого ранку 23 грудня, – розповідає Ігор Громов. – У жінок-підприємців кидали цеглу, бізнесмену Андрію вистрелили у підборіддя з травматичної зброї, було знищено чимало товару. Проблеми на ринку почалися ще у жовтні, коли там змінився власник. Він підняв орендну плату до 2000 гривень за день. Складається враження, що людей просто виживають з території ринку, витісняють з місця, де вони працювали багато років. Участь у нападі приймало близько 150 чоловік. Так сталося, що в епіцентрі відео, яке опинилося в Інтернеті, потрапили саме «тітушки» з Кременчука. Але там були люди й Дніпра. Затримані відкрито зізналися, що їм заплатили від 500 до 1000 гривень за день. Вийшла ситуація, що влада стояла в стороні, людей били, майно нищили, поліція також нічого не робила».

Крім цього, активіст зазначив, що справи з ринком «крутить» забудовник, а усіх підприємців позбавляються навмисно. Самі «тітушки» говорили, що їх наймали за прибирання сміття і вони є двірниками. Ще активісти вилучили близько 20-30 паспортів у затриманих.

За словами голови профспілки підприємств України Валентини Коробки, поряд із ринком знаходиться озеро Лебедине і там народні депутати хочуть щось збудувати.
«Там нічого не можна будувати, – говорить Валентина Коробка. – Я маю декілька вищих освіт і розбираюся в цих справах. Організаційно-злочинну групу, яка діє в Києві, це не хвилює. Вони хочуть і все. Ми зверталися до влади Києва. Одна з відповідей була така, що через схил, там точно нічого будувати не можна».

У студії Громадського був присутній і Максим Зіборов, якого підозрюють у тому, що він «виховав» тітушок Дмитра Горовицького, братів Вадим і Владислав Петульки.
«Цей гурток бойових мистецтв «Хортинг» я закрив декілька років тому, – говорить Максим Зіборов. – Хлопці дійсно ходили до мене на навчання. Гурток був неподалік із їхнім місцем мешкання на вулиці Київській. Коли я закрив секцію, переїхав працювати до Херсона в охоронну фірму «Хазарт». Деяких хлопців запросив із собою. Проте й там фірма закрилася, я повернувся до Кременчука, а деякі хлопці перевелися працювати у київський філіал. Горовицького зустрів нещодавно на зупинці в Кременчуці… Питав його, що він таке наробив. Губи пухлі, навіть незрозуміло, що він говорив».

Хоча протистояння на ринку закінчилося травмами людей, з поліції, так званих «тітушок», яких затримали активісти, відпустили через три години. Таку інформацію повідомив активіст Ігор Громов.

«Незрозуміло, чи були порушені кримінальні провадження, –  зазначив він. – Тітушок ми затримувало дуже жорстоко, але що робити, коли поліція нічого не робить, а людей просто б’ють на ринку».
Представник військового ліцею під час ефіру Громадського повідомив, що кременчужани Дмитро Горовицький та брати Вадим і Владислав Петульки у них не навчалися.
«У нас навчалися інші хлопці, які займалися в Хортингу, зазначив представник. – Проте, до подій в Києві вони причетні не були».

 

Все по темі: Київ  кременчужани  Кременчук  ринок  тітушки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин