Пацієнту видалили з живота ножиці через 18 років після операції

 

В’єтнамські хірурги після тригодинної операції повідомили, що іржаві ручки забутих ножиць вже стали “прилипати” до внутрішніх органів

Лікарі клініки у в’єтнамській провінції Тхайнгуен 30 грудня видалили з живота 54-річного місцевого жителя хірургічні ножиці, забуті після операції, яку йому провели 18 років тому. Цей випадок описує місцеве видання Tuoi Tre.

Сторонній предмет виявили випадково. Чоловік потрапив в автомобільну аварію і був госпіталізований. Йому зробили рентген – і виявили медичний інструмент, що розташовувався в лівій частині живота, поруч з товстою кишкою.

Пацієнт розповів, що в червні 1998 року його оперували, також через ДТП. Він не помітив нічого підозрілого і з тих пір до лікарів не звертався. Лише недавно його почав турбувати біль у животі, який він намагався знімати знеболюючими.

Хірурги після тригодинної операції повідомили, що іржаві ручки забутих ножиць вже почали “прилипати” до внутрішніх органів.

Визначити винних в казусі з ножицями вкрай важко, повідомили в клініці. Історії хвороби і записи про операції у В’єтнамі зберігаються 15 років.

Все по темі: живіт  ножиці  операція  пацієнт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин