Півень почав жартувати: 1 січня в Кременчуці народилось лише двоє дітей

Хлопчик і дівчинка. Батьки немовлят не зареєстровані в Кременчуці

Традиційно в пологовому будинку Кременчука і відділенні Другої міської лікарні мер Віталій Малецький вітав породіль, які народили діток у перший день нового року.

Першим в Кременчуці народився хлопчик вагою 3 кг 500 гр, 50 см в Крюкові, в пологовому відділенні. Малюк побачив світ о першій годині десять хвилин ночі.

Це третій малюк в родині. У нього є ще два братики. 24-річна мати хлопчика Альона розповіла, що сама народилась 1 січня. «Ми сіли за стіл, почали святкувати і тут зрозуміла, що час збиратися в пологовий будинок», – розповіла Альона.

Малюка назвали Максимом і мер Віталій Малецький підмітив, що він має норовливий характер.

У Кременчуцькому пологовому будинку першою народилась дівчинка. О 17. 40. Відомо, що батьки малючки зареєстровані в селі Кривуші, Кременчуцького району.

Від міської влади батьки отримали подарункові сертифікати на суму 5 тисяч гривень. Тепер можна придбати необхідні товари для дітей.

До речі, журналістів здивував той факт, що в перший день нового року народилось лише двоє діток. Бо в попередні роки народжувалось  до 10 діток. Були роки, що перший день нового року приносив сюрпризи в 12 родин кременчужан.

Все по темі: діти  породіллі  сертифікат 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
більше новин