Бандити , що на Полтавщині вбили «Кирпича», підуть під суд

Співробітники прокуратури Полтавської області направили до суду обвинувальний акт щодо 5 членів організованої групи за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Співробітники прокуратури Полтавської області направили до суду обвинувальний акт щодо 5 членів організованої групи за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 5 членів організованої групи за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Про це повідомив прокурор вищезгаданого відділу Антон Гомля.

За його словами, упродовж 2016 року зазначені особи вимагали гроші у мешканців міста Горішні Плавні, б’ючи, мордуючи останніх, завдаючи їм тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, у тому числі погрожуючи  застосувати вогнепальну зброю. Суми вимагань були різними: від 200 гривень до 5 тисяч доларів США. Під час досудового розслідування, проведеного слідчим управлінням ГУ НП в Полтавській області за процесуального керівництва обласної прокуратури, встановлено 4 таких епізоди.

Окрім цього, організатори злочинної групи замовили та організували, а інші учасники вбили 37-річного жителя Кременчука (кримінального авторитета на прізвисько «Кирпич»), через виниклі неприязні стосунки під час поділу сфер злочинної діяльності.

Все по темі: Кирпич  прукурор  суд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин