Нардеп Бублик заявив про вихід із БПП

На своїй сторінці в «Фейсбуці» він розмістив звернення про вихід із депутатської фракції «Блок Петра Порошенка».

«На жаль, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, вона бажає їх очолювати. А в умовах війни, яку замаскували під АТО, це не що інше, як цинічне мародерство. ..

Наведу кілька прикладів:

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області вимагає від забудовників Полтавщини один долар США за кожен квадратний метр по деклараціях про початок будівництва та про готовність об’єктів до експлуатації. Це все відбувається під патронатом влади, саме тому пан Мирунко, керівник ДАБІ, якого затримали на хабарі, не поніс відповідальності, а продовжує і надалі “рєшать вопроси”.

Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області за останній час очолювало багато “видатних” керівників, які знали ціну полтавській землі. …Та, не зважаючи на це, в моєму рідному селі Держгеокадастр завершує дерибан сільського цвинтаря, і маю підозру, що до останніх землевідведень увійшли могили моїх покійних односельців. І де далі ховати покійних – нікого не цікавить!

Українська асоціація скрапленого газу б’є на сполох: в Україні відроджують схеми Курченка режиму Януковича … І це лише вершина айсберга, бо спілкуючись із колегами-депутатами від інших областей я зрозумів, що зазначені мною та інші злочини не є регіональними, вони характерні для всієї України. У влади на порядку денному не стоять реформи та зміна системи, на порядку денному – дерибан!», – написав у заяві.

Юрій Бублик також повідомив, що 18 січня на ім’я Голови Верховної Ради України подав повідомлення (додається) про вихід із коаліції

«Він, всупереч Регламенту ВРУ, принципово відмовляється оголошувати. Але це зовсім інша історія…», – пише нардеп у «Фейсбуці».

Нагадаємо, раніше пан Бублик був свободівцем. Та покинув ряди цієї політ сили.

Все по темі: бублик  заява  нардеп 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
13 Лютого, 2020 Четвер
більше новин