Платіжки за газ: Нацкомісія пояснила, що таке “споживання в одиницях енергії”

Інформація про щомісячне споживання газу в одиницях енергії дозволить споживачам порівняти своє споживання різних енергетичних ресурсів в кількісному та вартісному виразі, а також обрати оптимальне джерело енергії.

Про це у Фейсбуці написав голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк, передає “Укрінформ”.

“Комісія обіцяла запровадити інформування споживачів природного газу в одиницях енергії – і виконує їх. Цей крок дозволить споживачу порівнювати своє споживання різних енергетичних ресурсів в кількісному та вартісному виразі, обирати оптимальні джерела енергії”, – сказав Вовк.

Він нагадав, що напередодні відповідна постанова була затверджена за результатами роботи робочої групи у складі Регулятора, Міністерства, УТГ, операторів ГРМ та НАК“Нафтогаз України”.

Як зазначив Вовк, після публікації постанови та місячного терміну для налаштувань (маршрутизація, додаткові рядки в платіжних дорученнях та власному кабінеті) споживачі природного газу щомісячно отримуватимуть у платіжках дані щодо обсягу споживання газу в кубічних метрах, середньомісячну вищу теплоту згоряння ресурсу, обсяг споживання в енергетичних одиницях (кВт-год, Гкал, Мдж).

“Наступний амбітний крок – перехід на плату за одиниці енергії, що дозволить зробити нарахування в залежності від якості природного газу шляхом переводу обсягу споживання природного газу до одиниць енергії”, – запевнив голова НКРЕКП.

Все по темі: газ  платіжки  споживач 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин