Нелюда-вітчима, який побив до смерті 4-річну дитину , судитимуть у Кременчуці

Жителя Кременчука, який до смерті побив 4-річного хлопчика судитимуть. Про це  повідомили в прокуратурі Полтавської області.

Так, Кременчуцька місцева прокуратура затвердила та направила до Автозаводського районного суду Кременчука для розгляду обвинувальний акт за частиною другою ст. 121 КК України щодо кременчужанина, 1984 року народження, який побив сина своєї цивільної дружини.

За словами прокурора відділу прокуратури Полтавщини Артема Лещенка, за висновками двох судово-медичних експертиз, вітчим наніс хлопчику не менше десяти ударів у голову, праву нирку та праву стопу, але своєї вини під час досудового розслідування він так і не визнав.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

За вказаним фактом слідчий відділ Кременчуцького відділу поліції за частиною першою ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) розпочав кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому здійснювала Кременчуцька місцева прокуратура. Згодом, дев’ятого грудня 2016 року, дитина, не приходячи до свідомості, померла, у зв’язку із чим кваліфікацію вчиненого діяння було змінено на частиною другою ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Все по темі: вітчим  Прокуратура  суд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин