У Кременчуці чекають ускладення погодних умов і ожеледицю

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов у Кременчуці провели засідання штабу з роботи в зимовий період у складних погодних умовах.

У вихідні очікується погіршення погодних умов: спочатку відлига, потім мороз, а також дощі з переходом у сніг – усе це  може призвести до ожеледиці. Тому комунальники звернули увагу на те, що  необхідно бути готовими до негативних наслідків такої зміни погоди.

Керівник служби допомоги мера кременчужанам (1563) Юрій Войтенко повідомив, що роботу відділу цими днями буде посилено, щодня вдень працюватимуть три працівники, а вночі – два. Вони прийматимуть звернення мешканців міста, а також триматимуть зв’язок із комунальними підприємствами для вжиття відповідних заходів у разі виникнення будь-яких проблем.

Начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик, керівники комунальних підприємств та керуючих компаній доповіли: посипальний матеріал заготовлено, люди попереджені про те, що, можливо, їм доведеться працювати у вихідні.

Керівник відділу транспорту Руслан Івашина повідомив, що тролейбусне управління готове до ускладнення ситуації, і, щоб попередити обледеніння контактних мереж  та забезпечити належний рух тролейбусів, уночі за маршрутами курсуватимуть кілька тролейбусів.

Про готовність до ускладнення погодних умов також доповіли керівники галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та інші.

У разі необхідності знову залучать військових.

Все по темі: комунальники  нарада  ожеледиця 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин