На Полтавщині за хабар судитимуть сільського голову

У Полтавській області судитимуть сільського голову, яка отримала 10 тис. грн неправомірної вигоди за дозвіл на проведення робіт на землях сільради.

Про це  повідомили у відділі процесуального керівництва в прокуратурі Полтаської області.

Відділом процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду обвинувальний акт стосовно однієї із сільських голів Кобеляцького району.

Для перерахунку грошей сільський голова надала номер банківської картки родички фізичної-особи підприємця, якому вона заборгувала гроші за придбані товари, а решту від отриманої неправомірної вигоди використала на власний розсуд.

Додамо, що голова сільської ради обвинувачується за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди та прохання надати таку вигоду для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища.

Нагадаємо, у вересні 2016 року керівник органу місцевого самоврядування попросила у місцевого жителя, який діяв в інтересах третьої особи, 10 тис. грн. неправомірної вигоди за погодження документації про надання дозволу на прокладання кабелю для підключення електромережі.

Все по темі: Прокуратура  суд  хабар 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин