Правоохоронці затримали в Полтаві педофіла, що розбещував дітей і знімав порно (фото)

За попередніми даними, чоловік розбещував близько 10-15 підлітків, які проживають на території Полтавської області, у статевих актах та у порно відео, надаючи їм матеріальну допомогу в розмірі від 3 до 10 тис. грн.

Працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Полтавській області виявлено онлайн порно-студію, яка працювала у м. Полтава.
Так, 57-річний житель Полтави, через сайти знайомств у соцмережах Інтернету, підшукував неповнолітніх дівчат віком від 11 до 17 років, переважно із малозабезпечених або неблагополучних сімей, організував зустрічі з ними у своїй приватній квартирі, примушував їх до статевих актів із здійсненням відео, фотозйомки вказаних дій.

2 лютого в рамках кримінального провадження за ч. 4 ст. 301 КК України,правоохоронці провели обшук житла педофіла.

Встановлено, що вказані протиправні дії відбувалися у приватній квартирі фігуранта, де в кімнаті, на кухні і туалеті встановлені відеокамери, через які ведеться відеофіксація. Збоченець використовував фотоапарат, отримані відео- та фотоматеріали порнографічного характеру зберігав на ноутбуці, редагував їх, та поширює за допомогою мережі Інтернет.

Під час обшуку вилучено ноутбук, системний блок, жорсткі диски, DVD-диски близько 90 одиниць, чисельні журнали, фотографії, гральні карти порнографічного змісту, веб камери, гумові кийки та приладдя, мобільні телефони, а також ніж, зовнішні схожий на холодну зброю.

Наразі проводяться допити свідків та встановлених потерпілих неповнолітніх. Вирішується питання щодо кваліфікації інших правопорушень та обрання запобіжного заходу щодо фігуранта.

Все по темі: педофіл  порно  студія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин