Фольга шкідлива для здоров’я?

У всьому світі люди використовують спеціальні пристосування, які допомагають готувати смачні страви на кухні. Від бюджетної алюмінієвої фольги до дуже дорогих керамічних ножів – немає кінця ряду інструментів, які домашній кухар тримає під рукою.

Алюмінієва фольга присутня в більшості осель. Вона – універсальна, легка у використанні і, крім того, дозволяє зробити процес очищення максимально швидким. Фольгою можна накрити запіканку або завдяки ній зробити ідеальну запечену картоплю.

Проте якщо Ви часто готуєте страви за допомогою фольги, потрібно обов’язково знати наступні факти. Цілком імовірно, що Ви ніколи не чули про них раніше! Про те, що це небезпечно для Вашого здоров’я!

Поганий вплив на мозок

Алюміній є важким нейротоксичним металом, який уже давно пов’язують із розвитком хвороби Альцгеймера. Вплив цього токсину може призвести до погіршення координації, пам’яті та рівноваги. На жаль, для багатьох, хто страждає на хворобу Альцгеймера, саме постійні втрати пам’яті створюють величезний метафоричний розрив із близькими, що не може бути усунений.

Вона впливає на  кістки

Цей токсичний метал має тенденцію до накопичення в кістках. Він безпосередньо конкурує з кальцієм за місце у Ваших кістках. І вгадайте, хто переможе в цьому «перетягуванні канату»? Наш скелет повинен бути з кальцію, щоб наші кістки не ламалися від простого падіння.

Шкодить легеням

Вдихання алюмінію може призвести до проблем із диханням, у тому числі до легеневого фіброзу. Якщо часто робите гриль з алюмінієвою фольгою, Ви можете залишитися з парою хворих легенів.

І як же цей важкий метал потрапляє у Ваш організм? Уже давно в якості головних джерел алюмінію вважають гази в алюмінієвих банках і дезодоранти з алюмінієм. Якимось чином до цього списку не потрапила алюмінієва фольга

Ви їсте алюмінієву стружку

Насправді ніхто не відламує шматочок фольги і не жує її з необачності, якщо у Вас, звичайно, немає дивної хвороби, або ж Ви – не кіт, який грає з кулькою з фольги.

Однак це – саме те, що Ви робите, коли готуєте за допомогою фольги за високих температур. Не важливо, випічка це або гриль, висока температура створює крихітні тріщини в металі, що може відриватися і потрапляти в їжу. Ці шматочки настільки малі, що Ви не зможете зрозуміти, що вони ховаються в їжі.

Хімічне вилуговування

Навіть якщо маленькі шматочки металу не відламуються від фольги, Ви все одно можете випадково викликати хімічне вилуговування алюмінію, коли готуєте їжу, використовуючи деякі спеції або кислі продукти, такі як лимон.

Доктор Ессам Зубайді, дослідник у галузі хімічного машинобудування, науковий співробітник американського університету Шарджі, виявив, що тільки одна вечеря, приготована з фольгою, може призвести до вилуговування 400 мг алюмінію.

«Чим вища температура, тим більше вилуговування. Фольга не підходить для приготування їжі й не підходить для таких овочів, як помідори, цитрусові або спеції».

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, максимальний добовий безпечний рівень прийому повинен бути не більше 60 мг.

Вдихання металу

Вам навіть не потрібно з’їдати цей метал, щоб насититися його токсинами. Ви ризикуєте вдихнути маленькі шматочки алюмінію в разі, якщо не прикриваєте ніс і рот, коли стоїте поруч із піччю або мангалом.

Фольга, в яку Ви загортаєте продукти і робите гриль, за високої температури виділяє в повітря алюмінієві пластівці, які розлітаються разом із димом, і Ви все це вдихаєте.

Зрозуміло, що цей важкий метал небезпечний для Вашого здоров’я. Маючи це на увазі, є кілька запобіжних заходів, які Вам слід зробити, щоб захистити себе.

Замість висновку

Не готуйте їжу з алюмінієвою фольгою. Використовуйте її тільки для зберігання холодних продуктів у холодильнику. Кращою альтернативою стане скляний посуд і повна відмова від фольги.

Не зберігайте спеції, помідори або цитрусові у фользі. Ніколи! Разом із кислотою в їжу потраплятиме й алюміній.

Позбавтеся від алюмінієвого посуду. Каструлі та сковорідки повинні піти геть, як тільки Ви зможете придбати посуд з іржостійкої сталі, горщики і сковорідки.

Якщо це можливо, використовуйте вощений папір замість алюмінієвої фольги.

Все по темі: корисне харчування  корисні поради  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Липня, 2019 Середа
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин