На Молодіжному відкрили контакт –центр №3

Новий котакт –центр  відкрився на Молодіжному за адресою проспект Лесі Українки, 72. Відтепер у чистому, добре відремонтованому приміщенні зможуть збиратися мешканці мікрорайону №3. Це один з найбільших серед п’ятнадцяти мікрорайонів Автозаводського району, в ньому проживає біля 26 тисяч чоловік.

Звертаючись до мешканців мікрорайону, народний депутат України Юрій Шаповалов зазначив, що створення контакт –центрів має наблизити владу до людей. Адже працівники центру повинні бути надійним містком між керівництвом міста, депутатами всіх рівнів і кременчужанами. Кожний мешканець міста може прийти до контакт –центру, де відповідні фахівці мають надати кваліфіковане роз’яснення з того чи іншого питання, допомогти оформити відповідні звернення, зробити все, аби не залишити поза увагою ту проблему, з якою звернувся громадянин. Юрій Шаповалов висловив побажання, щоб контакт –центр став ще й осередком спілкування мешканців.

Привітати усіх з відкриттям контакт –центру завітали і депутат обласної ради Наталія Макаруша, яка відзначила правильність створення подібних центрів на мікрорайонах і висловила готовність надавати всіляку допомогу зі свого боку, і депутати міської ради Людмила Котляренко, Костянтин Терещенко,  Сергій Костромінов, Андрій Макаров, які відтепер також зможуть вести свій депутатський прийом у приміщенні контакт – центру.

Як зазначив міський голова Віталій Малецький, за той час, як почали діяти контакт –центри у Кременчуці, практика показала, що вони є затребуваними, і все більше мешканців звертаються до них за консультацією, допомогою. В центрі працюватиме окрім спеціаліста по роботі з населенням ще й спеціаліст відділу контролю за станом благоустрою, голова ради ветеранів мікрорайону, тут проводитимуть особисті прийоми керівники міста, депутати різних рівнів, дільничий поліцейський

 

Все по темі: Віталій Малецький  котакт-центр  Юрій Шаповалов 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин