У Кременчуці готуються до підтоплення

За прогнозом погоди на вихідні та початок наступного тижня очікується потепління, яке призведе до різкого танення снігу і може стати причиною підтоплення окремих територій Кременчука.


Сьогодні у мерії Кременчука провели нараду з керівниками комунальних підприємств, управляючих компаній, представників МНС та інших служб, які мають бути задіяні для ліквідації наслідків підтоплення.
Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Киричейко розповів про території міста, які регулярно страждають від підтоплення у період повені, підйому ґрунтових вод та сильних дощів. До таких критичних місць відносяться мікрорайони Лашки та Ревівка, І,ІІ та ІІІ Занасипи, перехрестя вулиці Карнаухова та проспекту Лесі Українки, район біля міськмолокозаводу, шляхопроводи по вул. Ярмарковій та Великій Набережній, а також деякі мікрорайони Крюкова.

Керівники комунальних підприємств та представник МНС доповіли заступнику міського голови про проведену роботу з підготовки до можливої повені та готовність техніки до відкачування талих вод. За їх словами, до потепління готові і техніка, і працівники, диспетчера працюють цілодобово, а у разі необхідності у режимі 24 годин працюватимуть і бригади, які виїжджатимуть у місця підтоплень, щоб відкачати воду.

Все по темі: нарада  піджтоплення  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин