Де буде міст через Дніпро: звернення міської ради та громадські слухання

Питання будівництва мосту через Дніпро на території Кременчука, а не поблизу Горішніх Плавнів сьогодні, 2 березня, продовжили обговорювати депутати на сесії Кременчуцької міської ради.

Депутат Микола Бокована він фракції «Поруч» озвучив пропозицію підготувати звернення до Міністерства інфраструктури та Прем’єр-міністра із тим, щоб міст будували усе ж у Кременчуці.

На його переконання – проектування мосту, що може сполучити Чикалівку і район Горішніх Плавнів – це просто спосіб для Укравтодору «зарити гроші».

Також він пояснює, що запропоноване місце лише на 50 метрів вужче, ніж те, де пропонували звести міст у Кременчуці. До того ж кременчужанам доведеться робити гак у понад 40 кілометрів, щоб дістатися на інший берег Дніпра. Якщо міст збудують поблизу Горішніх Плавнів.

Також 7 квітня, о 18:00, у Міському палаці культури відбудуться громадські слухання стосовно будівництва мосту. На них запрошено усіх представників профільних міністерств, пояснив Микола Бокован.

Позафракційний депутат Оксана Піддубна запропонувала до вирішення проблеми будівництва мосту залучити народного депутата Юрія Шаповалова.

А депутат Олександр Головач від «Батьківщини» запропонував додати звернення до генпрокурора від міської ради стосовно заведення кримінального провадження, «що керівники Укравтодору, облавтодору потенційно планують вкрасти гроші на будівництві мосту у Горішніх Плавнях».

Його колега по фракції Віталій Таценюк запевнив, що кращого місця для мосту, ніж у Кременчуці, немає. Згадавши, що опори, на яких зведений сучасний міст у місті, 1898 року.

У свою чергу депутат Полтавської облради Наталія Макаруша (УКРОП), яка була присутня на сесії Кременчуцької міської ради, запропонувала озвучити депутатський запит із цією проблемою на сесії Полтавської облради, яка відбудеться 6 березня. «Якщо разом місто, область будуть звертатися до Міністерства за обґрунтуваннями і поясненнями – буде результат», – зазначила вона.

Міський голова Віталій Малецький також озвучив відповідь Укравтодору, з якої виходить, що міст у Кременчуці «має будувати Кременчук».

Рішення щодо звернення стосовно будівництва мосту депутати підтримали.

Все по темі: Дніпро  міністерство інфраструктури  міст  Укравтодор 

Карта депутатів
Банер Кобзов
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Червня, 2018 Четвер
20 Червня, 2018 Середа
більше новин