Влада Кременчука може підтримати блокаду на Донбасі

Відповідне рішення приймуть, якщо фракція «Об’єднання Самопоміч», підготує якісні документи.  

Учорашня сесія кременчуцької міської ради закінчилася неабияким фурором. Кременчуцькі активісти, а також депутати від партії «Об’єднання Самопоміч», закликали місцеву владу підтримати блокаду, яка нині триває на Донбасі.

Головна вимога кременчуцьких активістів – ухвалити рішення про звернення депутатів міськради до президента України, прем’єр-міністра України, голови Верховної ради, народних депутатів, щодо негайного прийняття закону України «Про окуповані території».

Нагадаємо, що блокада нині відбувається на залізничному сполученні на Донбасі. Від української влади вимагають припинити торгівлю з окупантами. Через перекриття руху поїздів до України не можуть завести вугілля, яке закуповували на тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Це може призвести до того, що українці залишаться без електричного і теплового постачання.

Сьогодні під час брифінгу мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що на 90% згоден із кременчуцькими активістами.
«Ми також проти торгівлі з окупантами і спонсоруванням тероризму, – говорить Віталій Малецький. – Про те, документи, які для прийняття рішення надала фракція «Самопоміч» недопрацьовані. Нині необхідно підготувати якісні документи, тоді ми приймемо це рішення і підтримаємо активістів».

Натомість, столичним ЗМІ прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що згоден з тим, що боротися з контрабандою – необхідно, але не в тому разі, коли українські громадяни можуть залишитися без електричного і теплового постачання. Адже під «блокаду» потрапило українське вугілля, що постачається з непідконтрольних Україні територій Донбасу. Нині в Україні альтернативі вугіллю – немає.

Блокада на Донбасі продовжує тривати.

Все по темі: блокада  Донбас  Об’єднання Самопоміч  Про окуповані території 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин