Проекти-переможці «Громадського бюджету» реалізують найближчим часом

Подати заявку на участь у міській програмі «Громадський бюджет» мали змогу всі охочі. Головним для участі було – цікавий, креативний проект та правильно оформлена заявка. На сьогодні у «Громадському бюджеті-2016» визначено 11 переможців!

Їхні ідеї будуть втілені в життя вже у першому півріччі цього року.

У вівторок, 28 лютого, відбулася робоча нарада з питань реалізації всіх проектів-переможців. Це 11 проектів вартістю 100 000 гривень кожен. Однак слід уточнити, що це – первинна вартість, тобто сума, за яку боролись усі переможці. Загальний бюджет проекту – 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Насправді реальна вартість кожного об’єкта буде вирахувана вже після розробки усієї проектної документації та проведення всіх розрахунків (вартість об’єкта та його встановлення). І вартість усіх 11 може відрізнятись одна від одної та від цифри 100 000 гривень.

Під час наради всіх переможців офіційно познайомили з їхніми кураторами, представниками міськвиконкому, керівниками відділів, які будуть безпосередньо відповідати за реалізацію проектів, їхнє фінансування. Заступник міського голови Тетяна Неіленко зазначила, що гроші на втілення в життя ідей переможців є. Головне, щоб зараз активісти від громадськості активно попрацювали з фахівцями, які мають виїхати на місце, вивчити ділянки, взяти активну участь у розробці проекту й у разі необхідних змін у ньому – знайти компроміс. Адже у кожного з проектів є свої особливості.

«Це був перший подібний проект у нашому місті. Цього року ми також втілимо «Громадський бюджет-2017», однак, на нього вже буде виділено у три рази більше коштів – три мільйони! Саме тому всі роботи за проектами 2016 року ми хочемо завершити у першому півріччі. І розпочати збір нових заявок із креативними ідеями кременчужан», – сказав Володимир Пелипенко, перший заступник міського голови.

Найближчим часом ми почнемо знайомити наших читачів з усіма проектами-переможцями та тими, хто їх подавав.

Все по темі: Громадський бюджет  гроші  дитячий майданчик  проект 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин