«Тарас.Повернення»: уже доступний тізер фільму про життя Шевченка

До 203-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка ДержКіно України презентувало тізер художнього фільму «Тарас.Повернення». Спільне виробництво стрічки Україна (продюсерський центр «ІнсайтМедіа» та Одеська кіностудія) здійснює разом із Казахстаном (компанія Tanaris Production).

Про це повідомляє ДержКіно на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Фільм розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів з Петербурга: його помилував особисто цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту в Мангишлаку не поспішає повідомляти про це Тараса й видавати указ про звільнення. Інтрига будується на тому, хто саме зацікавлений в затримці і перешкоджає звільненню Шевченка. Комендант форту Іраклій Усков? Чи офіцери-товариші по службі та чиновники-бюрократи в Петербурзі? А раптом телеграма про амністію взагалі загубилася? Шевченко зберігає в собі сили досліджувати землі Західного Казахстану, що стали для нього улюбленими. Також поет і художник зображує казахський край та степових мешканців у своїх віршах і картинах, які він пише кожної вільної хвилини», – зазначається у соцмережі.

У фільмі грають: Борис Орлов (виконує роль Кобзаря), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Олег Волощенко, Роман Луцький, Ганна Топчій та Акнієт Орінтай.

Вихід картини на широкі екрани запланований на березень 2018 року.

Все по темі: Тарас Шевченко  ТАРАС.Повернення  тізер  фільм 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин