Підтримати блокадників: у Кременчуці хочуть позачергову сесію

Депутати збирають підписи.

У Кременчуці хочуть зібрати позачергову сесію, щоб підтримати блокадників на Донбасі, які виступають проти торгівлі з окупантами. Для зібрання позачергової сесії необхідні підписи третини депутатів, тобто у кількості 14 осіб. Поки що, свої підписи поставили дев’ять депутатів. Також зібрати сесію може й мер міста. Заяв про це нині не було.

Раніше, «Вісник» повідомляв про те, що Влада Кременчука може підтримати блокаду на Донбасі. Для цього поставили умову, щоб фракція «Об’єднання Самопоміч» підготує якісні документи щодо ухвалити рішення про звернення депутатів міськради до президента України, прем’єр-міністра України, голови Верховної ради, народних депутатів, щодо негайного прийняття закону України «Про окуповані території».

Нині депутати продовжують збирати підписи.

Крім цього, зібрати позачергову сесію задля підтримки блокади хочуть й у Полтаві. Депутати Полтавської облради також збирають підписи. Їм потрібно, щоб підписи поставили 28 депутатів.

Тим часом, на державному рівні вирішили, що торгівля з окупованими територіями буде припиненою. На залізничному сполученні на Донбасі пропускатимуть тільки пасажирські та гуманітарні потяги. Вагони з вугіллям, що прямуватимуть з тимчасово-окупованих території, наразі не пропускають.

Все по темі: блокада  депутати  підписи  позачергова сесія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин