Кременчуцького розбійника засудили на 8 років з конфіскацєю

 

Автозаводський районний суд міста Кременчука виніс вирок

Увечері 21 грудня 2015 року зловмисник у масці та чорній шапці, взявши до руки лезо від канцелярського ножа, підійшов до магазину, зайшов до приміщення і демонстративно погрожуючи лезом працівниці магазину, наказав їй віддати  гроші з каси.  Жінка, хоч і налякалася, але відмовилася виконувати вимоги нападника. Тоді той відсунув стілець від прилавку, зайшов за нього і витяг з каси 500 гривень.  Потім забрав у постраждалої два мобільні телефони і 540 гривень, які дістав її гаманця.

За тиждень, 27 грудня 2015 року близько 19 год. цей зловмисник повторив розбій, але більш нахабнішим способом.  Він у масці зайшов до п магазину, переліз через прилавок і відкрито для оточуючих, намагався заволодіти мобільними телефонами та грошами з гаманця прдавчині. Крім того, він намагався поцупити дві пляшки коньяку.  Та його затримали на місці скоєння злочину працівники магазину.

Незважаючи на те, що підозрюваний у суді щиро каявся, він отримав свій строк. Його визнано винним у вчиненні злочинів і призначити йому покарання – 8 років позбавлення волі з конфіскацією1/2 частини усього належного йому майна.

Все по темі: вирок  Кременчук  розбійник 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин