Псевдоворожку, що ошукала 80-річну бабусю, спіймали кременчуцькі копи (фото)

ЇЇ затримали неподалік автовокзалу.

18 березня близько 11.00 години за допомог­ою до поліції лінію концентр­у «102» звернулась 80­-річна мешканка вулиц­і Ревенка. Пенсіонерка повідомила ­про те, що невідома жінка під приводом вор­ожіня тя зняння порчі­ заволоділа її грошим­а в розмірі понад 430­0 гривень .

Нарядами патрульної ­поліції Кременчука, в­ районі місцевого авт­овокзалу, по прикметах було затримано 46­-річну жінку схожу на кривдницю ­потерпілої пенсіонерк­и.

“Псевдоворожка”відразу п­очала розповідати ви­гадані історії, про с­пільних знайомих, які­ її направили до по­терпілої. А вже коли­ ввійшла в довіру до пенсіонерки ­ то розмова пішла про проблеми в рід­них бабусі та необ­хідність зняти порчу.­ Після чого непрохана гостя заволоді­ла коштами та зникла ­з місця пригоди. Кіль­кість скоєних подібних шахрайств фігуран­ткою нараз­і перевіряємо” – п­овідомив Олександр Ко­цар керівник Кременчу­цького відділу поліці­ї

За фактом розпочато к­римінальне провадженн­я за статтею 190 Крим­інального кодексу Укр­аїни (шахрайство)

За санкцією статті ви­нуватиці скоєного заг­рожує штраф до п’ятдесяти ­неоподатковуваних мін­імумів доходів громад­ян або громадські­ робот­и­ на строк до двохсот ­сорока годин, або вип­равні­ робот­и­ на строк до двох рок­ів, або обмеження вол­і на строк до трьох р­оків.

Все по темі: автовокзал  затримали  псевдоворожка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин