ТМ «Гармонія» без секретів, без завіс

Лубенський молочний завод, який випускає продукцію ТМ «Гармонія», святкує своє 80-річчя та показав, як, де і в яких умовах виробляють молочні продукти Полтавщини, а може, і всієї України.

Натуральна молочна продукція, без рослинних жирів, пальмових олій та емульгаторів – це саме те, що хоче споживати кожен. Нині знайти таку продукцію досить складно, а більшість із нас уже звикли до того, що, наприклад, «порошкове» молоко – це ніби норма. Утім, мало хто знає, що натуральну продукцію, яку роблять зі справжнього молока, виробляють у нашій Полтавській області. Для створення своєї продукції торгівельна марка «Гармонія», потужності якої розміщені у Лубнах, використовує молоко, що виробляється на 25-ти фермах Полтавської області. В усіх випадках ферми, звідки постачають молоко, розміщені за 120 кілометрів від підприємства. І це – не просто так, від свіжості молока залежить якість усіх молочних продуктів. Саме тому всі постачальники господарства знаходяться недалеко від підприємства, а молоко привозять на завод двічі на день – вранці й в обід, після доїння корів. Вечірнє молоко з ферм також забирають вранці. Щодня на ТОВ «Лубенський молочний завод» обробляють до 150 тонн молока! З якого виробляють різноманітні молочні продукти, широкою лінійкою яких славиться це підприємство.

Однією з таких ферм, звідки постачають молоко на підприємство «Гармонія»,  є агрофірма «Оржинська». Її директор Валентин Несен розповів, що у них є понад 3000 голів корів, 800 з яких «доїльного стану», тобто постійно дають молоко.

«Усі поголів’я корів канадської породи, – говорить Валентин Несен. – Рід кожної корови відслідковується: ми знаємо, хто є батьком та матір’ю того або іншого теляти. Це дає можливість відібрати найкращих представників породи, які будуть 100% здорові, даватимуть якісне та смачне молоко».
Не менш важливими для якості молока є умови, в яких тримають тварин та збирають молоко. І фахівці ТОВ «Лубенський молочний завод» за цим уважно стежать. У разі хоч найменшого сумніву в чистоті молока ферму, де купують молоко, перевірять і навіть можуть відмовитись від її послуг.

«Ми турбуємося про наших споживачів, саме їхні права на якісну продукцію та бажання отримувати смачний продукт ми захищаємо, контролюючи кожний етап виробництва, починаючи зі збору молока», – говорить Валентин Несен.

На агрофірмі «Оржинська» для того, аби подоїти корову, її заводять в окреме приміщення. Перед процесом кожній тварині обмивають вим’я та приєднують до спеціального апарата. Під час доїння молоко одразу ж потрапляє в зачинений резервуар автоматично. Тому працівники, які стежать за процесом, не мають фізичного контакту з молоком, а це захищає його від бактерій. За один раз на фермі доять не більше 24 корів.

Головний технолог ТОВ «Лубенський молочний завод» Тетяна Ілей розповіла, що резервуар, який із молоком привозять на підприємство «Гармонія», спочатку потрапляє до лабораторії приймального відділення. Тут спеціалісти щоразу беруть молоко у пробірку на аналіз. Тільки найякісніше молокопотрапить на підприємство для подальшої переробки.

Сам же привезений резервуар одразу проходить кілька ступенів очищення, серед яких є і обробка гарячою парою для знешкодження усіх бактерій. Лише після цього запломбовується й знову відправляється на ферму.

Привезене якісне, свіже молоко подається на обробку та розподіляється по цехах.
ТОВ «Лубенський молочний завод» виробляє величезну за своєю різноманітністю лінійку товарів. Це молоко найвищого ґатунку, сметана, ряжанка, сир, морозиво, молочні смачнючі напої. Серед яких і відома далеко за межами нашої області – лінійка марки «Мгарська» виробництва ТМ «Гармонія». Упізнати її можна легко – на упаковці зображений відомий Мгарський монастир. Випускаючи цю лінійку, підприємство не просто шанує українські історичні пам’ятки, а популяризує їх. Ніби розповідаючи про Спасо-Преображенський Мгарський монастир, який розташований неподалік міста Лубни, на правому березі Сули. Адже тут люблять наш край, нашу квітучу Полтавщину та рідну Україну.

 

Генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимир Дорош пояснив, що їхня продукція користується попитом по всій Україні, об’єми, які продаються за рік, є досить великими.

«Ми – за здоровий спосіб життя, тому наша продукція якісна і корисна, – говорить Володимир Дорош. – Для мене конкуренція завжди була стимулом ставати ще кращими. Випускати якісну продукцію європейського рівня, рости. Однак це не свідчить про те, що я хочу «втекти» на їхній ринок. Ні. Для мене головна моя країна, люди, які тут мешкають і які мають споживати тільки краще, а краще – це наша продукція. До того ж усі батьки знають: краще годувати своїх дітей якісною продукцією, ніж потім витрачати гроші на лікування. Якість і смак – усе має бути гармонічно, як у нашій продукції. Адже «Гармонія» – у наших серцях».
У 2017 році Лубенський молочний завод святкує своє 80-річчя. Успіхом такої довготривалої справи Володимир Дорош у першу чергу завдячує трудовому колективу, який працює на підприємстві.
«Ми цінуємо людей, які у нас працюють, – говорить Володимир Дорош. – Працівникам потрібно створювати комфортні умови праці, регулярно сплачувати заробітну платню. Нині кваліфіковані спеціалісти – на вагу золота».
ТОВ «Лубенський молочний завод» має все для того, аби стати лідером українського ринку. Та, крім цього, це – соціально активне і відповідальне підприємство. Для його керівництва важливо підтримувати молодь, давати їй змогу розвиватися, бути здоровою та спортивною. Так, цієї весни за ініціативи і підтримки ТОВ «Лубенський молочний завод» у Кременчуці відбудуться кінно-спортивні змагання та концерт.
У Кременчуці «Гармонію» люблять.  «Більше, ніж у Кременчуці, – пояснив Володимир Дорош, – «Гармонію» не купують ніде. Ми також любимо і цінуємо Кременчук та його мешканців. Для нас важливо, щоб люди знали, як ми працюємо, як виробляємо їхні улюблені продукти. Ми відкриті для людей, для кременчужан».
Торгівельна марка «Гармонія» має понад 250 видів продукції. Серед її товарів можна знайти сири дитячі, сири солодкі, йогурти, закваски, більше 60 різних видів морозива (у тому числі рідке морозиво), сметану, молоко, ряжанку, кефір, сироватки молочні, сири кисломолочні, вершкове масло, шоколадне масло, плавлені сири з різними смаками.
І головне – якість. Тут не може бути компромісів. Усе, що ви куштуєте під ТМ «Гармонія», є натуральним, свіжим, корисним, якісним! Спробуй сам та переконайся.

На правах реклами

 

Все по темі: виробництво  Лубенський молочний завод  молоко 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
20 Квітня, 2018 П’ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин