Кременчуцькі профспілки просять грошей на оздоровлення дітей

Депутат Кременчуцької міської ради Валентина Головко, яка є головою профспілки Крюківського вагонзаводу, підготувала звернення до своїх колег, депутатів Полтавської облради, обраних від Кременчука, аби вони посприяли в збільшенні фінансування оздоровлення дітей.

Наразі в Кременчуці для батьків, які не є пільговиками, і які виховують не дитину-пільговика, вартість путівки в  приміський табір відпочинку обійдеться в 5 -5,7 тисячі гривень. І ця сума не підйомна для більшості родин.

Про це Валентина Головко озвучила на засіданні Президії міської ради. Депутат нагадала, що минулого року з міського і обласного бюджету йшло фінансування на доплату за путівки. Тоді сума була з розрахунку 1577 грн на одну путівку. Цього року теж встановили таку доплату.

(Виділивши з обласного бюджету Полтавщини 1 млн 086 тис грн. і з міського приблизно стільки). Та цього року суми вистачить на компенсацію 70 % путівок.

Тож депутат просить збільшити фінансування . Пані Головко підримують голова профспілок бюджетних установ Діденко і голова профспілки Колісного заводу Усенко.

Тепер питання мають розглянути депутати на найближчій сесії. Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що якщо область зробить доплату, то місто теж.

 

Та він, як завжди нарікав, що місту доводиться оплачувати путівки дітям-пільговикам.

Все по темі: компенсація  путівки  сума 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин