Полтавська міськрада не прийняла звернення щодо блокади ОРДЛО

 

Сьогодні на сесії Полтавської міської ради не вистачило голосів депутатів, щоб включити до порядку денного звернення до влади країни з приводу торгівлі з ОРДЛО та суспільно-політичної ситуації в країні.

“За” включення цього питання до порядку денного проголосувало лише 19 депутатів, 5 проголосували проти, 9 депутатів утрималися, ще 9 – не голосували.

Міський голова Полтави Олександр Мамай зазначив, що не бачить потреби в такому зверненні, оскільки РНБО вже прийняла рішення про торговельну блокаду окупованих територій. “Я голосувати не буду. Треба було на комісіях розглядати та озвучувати це питання. Президент нехай сам розбирається в цьому”, – сказав  Мамай.

У свою чергу, ініціатор звернення, “свободівець” Юліан Матвійчук, наполягав на суспільному значенні  звернення для громадськості і ситуації в Україні.

Нагадаємо, раніше обласна рада через відсутність кворуму не змогла зібратися на позачергову сесію, щоб прийняти рішення про звернення до керівництва країни щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні. 

Раніше на сесії Полтавської міськради планували розглянути звернення щодо блокади ОРДЛО.

 

Все по темі: Міськрада  Полтавська 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
26 Квітня, 2018 Четвер
25 Квітня, 2018 Середа
більше новин