У Кременчуці мешканці подають позов проти забудовника

 

 

Мешканці будинків №1, 7, 9 з літа минулого року виступаютть проти зведення 12-ти поверхівки на спільному подвір’ї. Відвідини постійних депутатських комісій ніяких результатів не принесли. Тому вони мають намір подати колективний позов проти забудовника.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії міськради з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури знову розбиралися у ситуації. Мешканці прилеглих до будівельного майданчика будинків знову не отримали відповідь на питання про законність будівництва. Хоча прокуратура закрила кримінальне провадження за наслідками перевірки щодо складу злочину. Проте, мешканці говорять, що СБУ перевіряє посадовців на предмет хабарництва під час видачі дозволу на будівництво.

А поки триває уся ця тяганина, мешканці самі підготували позов порти забудовника. Чи буде влада їх підтримувати, чи, навпаки, забудовника, невідомо. У юридичному відділі говорять, що не бачили матеріалів справи, тому нема про що говорити поки що.

Нагадаємо, на вулиці Великій Набережній (колишня 50-річчя СРСР) за першим проектом мали зводити будинок у кілька поверхів. А згодом проект переробили на зведення 12-поверхівки.

Все по темі: забудовник  Кременчуці  мешканці  позов 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин