У Кременчуці шукають місце для вигулу собак

Поки таких місць три. І є райони, де облаштувати майданчики для вигулу домашніх тварин не можливо.

Про це сьогодні йшла мова під час засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту.

Обговорення виникло під час розгляду питання «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015 року «Про затвердження міської Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2016-2020 роки».

Депутат Головач («Батьківщина») поцікавився чи планується в Кременчуці у розрізі цієї програми облаштування майданчиків для вигулу собак.

«Коли такі будуть у місці, то недобросовісним власникам, які вигулюють собак у невстановлених місцях можна буде вказувати на порушення», – його слова.

Він отримав відповідь від головного комунальника міста Івана Москалика, що наприкінці минулого року УЖКГ отримало розпорядження шукати місця для вигулу собак. І наразі робота в цьому напрямі ведеться.

За словами Івана Москалика, одне місце під майданчик придивились на Молодіжному (район 31 школи), а інше в центрі (під Крюківським мостом).

Депутати нагадали, що активісти в рамках Громадського бюджету пропонували проект облаштування майданчика в 278 кварталі (неподалік нової школи-садка).

Поки що все в питанні створення майданчиків для вигулу собак залишилось на рівні розмов.

Все по темі: вигул  майданчик  собаки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
11 Грудня, 2018 Вівторок
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин