Браконьєрів з майже центнером риби затримали кременчуцькі правоохоронці

Сума збитків, завданих природному фонду незаконною риболовлею двох рибалок, перевищує 25500 гривень.

Незаконний промисел викрито двома рейдовими групами водної поліції Кременчуцького відділу на Сулинській затоці Кременчуцького водосховища в межах заказника Сулинський в районі села Дем’янівка Семенівського району та річці Дніпро поблизу села Самусіївка Кременчуцького району.

Поліцейськими на гарячому затримано двох рибалок.

Так 29-річний порушник,мешканець Семенівського району, використовував риболовну сітку та дерев’яний човен та виловив понад 36 кілограмів риби різних видів. Рибалив чоловік на Сулинській затоці

Наступний рибалка порушник – 43-річний,мешканець сусідньої області, використовував також риболовну сітку та на гумовому човні вийшов на воду, виловиши при цьому понад 43 кілограми риби різних видів. Рибалив рибалка на річці Дніпро поблизу села Самусіївка Кременчуцького району.

Водними поліцйеськими вилучено знаряддя лову та рибу.

За фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1700 до 3 400 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці Кременчуцького відділу поліції нагадують рибалкам, про те, що почалася весняна нерестова заборона лову риби, яка триватиме до 20 травня скрізь, крім водосховищ, де діє заборона з 1 квітня по 9 червня.

Все по темі: риба  сітки  човен 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
18 Березня, 2018 Неділя
17 Березня, 2018 Субота
16 Березня, 2018 П’ятниця
більше новин