Сімейні лікарі зможуть заробляти 150 тис грн на рік – Супрун

 

Щоб отримувати річний такий дохід, лікарю необхідно укласти договори з двома тисячами пацієнтів

Зарплати хороших сімейних лікарів після реформи первинної ланки медицини складуть 120-150 тисяч гривень на рік. Про це в  інтерв’ю LIGA.net повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Це одна з найважливіших речей: щоб лікарі та інші медспівробітниками отримали гідну зарплату і гідні умови роботи. Якщо сімейний лікар набере дві тисячі пацієнтів, то зможе зможе заробляти 120-150 тисяч на рік… На рівні інших лікарів це буде залежати від місця роботи, від того, своя у них практика або поліклініка, або лікарня”, – сказала вона.

За її словами, кількість пацієнтів у сімейних лікарів складе 1500-2050. “В середньому, думаю, 2000. У педіатрії менше, вони самі просили знизити планку до 800-1000, оскільки з дітьми складніше, вони частіше хворіють. Тариф на кожного пацієнта ще не визначений. Але це буде не менше, ніж 250 грн на кожного пацієнта на рік. Для дітей і літніх людей – трохи більше”, – додала вона.

“Хороші лікарі зможуть отримувати більше грошей. А ті, до кого пацієнти не підуть – менше. Цей пацієнтськими ринок сам вибере, хто з них залишається, а хто ні”, – підкреслила Супрун.

Раніше Супрун попередила, що анонсована Міністерством охорони здоров’я реформа охорони здоров’я з переходом на державне страхування – під загрозою зриву. Якщо до літа Верховна Рада не прийме ключовий закон про державні фінансові гарантії щодо надання медичних послуг та лікарських засобів, то наступне вікно можливостей відкриється не раніше 2021 року.

Все по темі: лікарі  Сімейні 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин