Гарна новина для 20 тисяч кременчужан: затверджена Концепція розвитку велосипедного руху

Облаштування велоінфраструктури передбачає позначення веломаршрутів, встановлення велопаркувальних стійок, організацію оренди велосипедів, створення консультаційних та інформаційних пунктів, тощо.

Під час обговорення проекту велоконцепції сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради велоактивіст Кременчука Олексій Корчак наголосив, що ця стратегічна програма розроблялася на наукових засадах .

За його інформацією, соціальна група велосипедистів Кременчука охоплює щонайменше 20 тисяч городян різного віку, а це майже кожен 10 кременчужанин, який користується велотранспортом.

Велоконцепція передбачає будівництво веломережі і облаштування велосипедної інфраструктури. Зокрема, будівництво веломережі здійснюватиметься за рахунок облаштування окремих велодоріжок та велодоріжок на пішохідних частинах, організації велосипедних смуг на проїжджих частинах.

Більшістю голосів Концепція розвитку велосипедного руху міста Кременчука на 2017 – 2027 роки була підтримана.

Із повним змістом документу можна ознайомитися за посиланням:https://kremen.gov.ua/index.php/rada/project/index/idss/136/page/3 (Про затвердження Концепції розвитку велосипедного руху у м. Кременчуці на 2017 – 2027 роки).

Все по темі: велосипед  програма  стратегія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин