Гуртожиток «АвтоКрАЗу» може стати комунальним

Приміщення, яке виставлене на торги, хочуть врятувати і передати на баланс міста. 

У Кременчуці гуртожиток «АвтоКрАЗу», який через борги підприємства був виставлений на продаж, разом із людьми, хочуть взяти на баланс міста. Відповідний запит на сесії міськради озвучив депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Руслан Ульянов.

Так, депутат вимагає в першу чергу оскаржити дії Державної виконавчої служби, яка в якості заборгованості виставила на продаж гуртожиток, разом із його мешканцями, та провести внутрішнє розслідування і притягти цих осіб до відповідальності.
«Друге, що потрібно зробити, – говорить Руслан Ульянов. – Винести на збори аукціонерів питання про передачу гуртожитку до комунальної власності Кременчука».
Запит депутати міськради підтримали.

Нагадаємо, що гуртожиток для висококваліфікованих працівників «АвтоКрАЗу» знаходиться на вулиці Пугачова (колишня вулиці Московська), 14А. Представники «АвтоКрАЗу» раніше повідомляли «Віснику», що гуртожиток може бути виставлений на торги максимум три рази. Якщо його ніхто не купить, а в цьому представники «АвтоКрАЗу» впевнені, його повернуть підприємству.

Натомість, мешканці гуртожитку не на жарт налякані й переймаються тим, що можуть бути позбавлені даху над головою.

Все по темі: борги  Гуртожиток «АвтоКрАЗу»  передати на баланс міста  продаж  торги 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин