Кременчуцькі депутати підтримали запит Головача про перекриття Крюківського мосту

А також створити міську експедиційну службу, яка б проводила б вантажівки через Крюківський міст.

Із запитом, який колеги назвали радикальним, виступив голова фракція “Батьківщина” Олександр Головач.

Він нагадав, що Крюківський міст знаходиться в аварійному стані і запропонував перекрити його для великовантажного транспорту. Такі заходи на його думку потрібні, аби зберегти  міст від подальшого руйнування.

Навіть план заходів було запропоновано в цьому запиті: поставити блок-пости на вїзді в місто, облаштувати майданчики для відстою транспорту, а також купити ваги, щоб розуміти, чи може вантажівка проїхати через міст.

У запиті також йшлось про створення міської експедиційної служби, на яку буде покладено обов”язки проводити транспорт через Крюківський міст. Не весь. А лише фури, які везуть стратегічний вантаж для країни, чи вантажі безпосередньо для Кременчука. Інший транспорт відправити на мости, що не в такому плачевному стані, як Крюківський.

Мер Кременчука і депутатка Піддубна назвали запит радикальним, та остання підтримала його. А мер порекомендував просто “згладити гострі кути”, нагадавши, що проблеми мосту через Дніпро хочуть обговорити вже цієї пятниці на громадських слуханнях.

 

Все по темі: депутат  запит  міст 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин