«The Hardkiss» у Кременчуці влаштував емоційний вибух

– Поки що ви – найскромніші у нашому турі, – зізналася кременчужанам солістка гурту Юлія Саніна під час концерту у Міському палаці культури вчора, 3 квітня.

Проте гурт викладався на всі двісті відсотків. І усе ж змусив кременчужан танцювати у проходах, перед сценою та прямо на місцях, піднімати руки над головою та плескати, стрибати, кричати та співати.

– Що мої, скромняшки, розійшлися? – раділа солістка гурту. – Спасибі вам велике!

Цьогорічний концерт помітно відрізнявся від того, який «The Hardkiss» влаштував у Кременчуці минулого року. Не менш потужний, але у зовсім іншому оформленні.

Цього разу кременчужани не лише почули вокал Юлії Саніної, а й побачили, як солістка одночасно ще й грає на синтезаторі. Почули, як один із гітаристів виконав перший куплет «Babylon». Насолоджувалися винятковою якісною грою музикантів, поки Юля Саніна змінювала вбрання. І все це – під спалахами десятків потужним прожекторів. Та час від часу димову завісу. А ще неймовірні і нерідко космічні відеоряди на трьох величезних вертикальних відеоекранах. Справжній емоційний вибух, за словами самих музикантів, на сцені, яка цього вечора мала два яруси.

«Антарктида» та «Helpless», «Dance With Me» та «Shadows Of Time», «Tony, Talk!» та «Perfection» – гурт вражав якістю звучання та вмінням завести натовп. Уже через півгодини після початку концерту кременчуцькі фани «The Hardkiss» просто шаленіли під улюблену музику. У «золотих вибухах» прожекторів музиканти виконали  пісню з відбіркового етапу минулорічного «Євробачення». І разом із залом Юлія Савіна співала «Прірву». Відчуття справжньої зливи завдяки грі світла та відеорядів з’явилося під композиції «Rain».

Після завершення концерту зал божевільно скандував: «На біс!». Музиканти вийшли та зіграли композицію «Organ». А також, за словами, Юлії, найпотужнішу, найбільш божевільну та незрозумілу композицію гурту «Closer». «Відривайтесь, будь ласка», – закликала солістка кременчужан. І зовсім наостанок «The Hardkiss» разом із кременчуцькими глядачами уже за традицією зробили пам’ятне фото напам’ять. Та пообіцяли обов’язково повернутися до Кременчука знову.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: The Hardkiss  Антарктида  Міський палац культури  музика  Юлія Саніна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин