ФФУ зобов’язала ФК «Полтава»  перенести кубковий матч з «Шахтарем» на стадіон «Ворскла» – клуб проти

 

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» мав розпочатися матч ¼ фіналу Кубка України між першоліговим ФК «Полтава» та донецьким «Шахтарем». Цей матч мав відбутися ще в листопаді, але тоді «раптово» вдарили морози, поле замерзло і матч вирішили перенести. Зараз навколо цієї гри знову виникають суперечки, і знову стосовно газону.

Днями в інтернет потрапили фотографії газону на стадіоні «Локомотив». На фото видно, що газон в жахливому стані. Тут же в ЗМІ піднялася хвиля публікацій стосовно того, що гру на такому полі проводити недопустимо. Про це у коментарі каналу «Футбол 1» заявив і очільник УПЛ Володимир Генінсон.

За інформацією прес-служби ФК «Полтава» вчора на електронну пошту клубу надійшов лист з протоколом спільного засідання Комітету ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань і дирекції УПЛ. У часники засідання проголосували за те щоб перенести матч на стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

До «Ворскли» надіслали відповідний запит і клуб погодився надати поле свого стадіону.

ФК «Полтава» ж на своєму офіційному сайті заявив, що даний комітет не має права приймати подібні рішення і відмовляється грати на іншому стадіоні крім «Локомотива».

Як повідомляє всеукраїнський ресурс «Команда № 1», сьогодні у Полтаві має відбутися технічна нарада на якій точно вирішиться доля матчу.

За інформацією «Полтавщина спорт»

Все по темі: Кубковий  матч  Полтава  Шахтар 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин