Рада ввела єдине правило перетину перехресть з круговим рухом

 

Верховна Рада прийняла закон про єдиний правилі перетину перехресть, де організовано круговий рух, згідно з яким перевага надається транспортним засобам які вже рухаються по колу.

За ухвалення відповідного закону № 4246 «Про внесення змін до статті 41 Закону України” Про дорожній рух “(щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу)» проголосували 234 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Законопроектом надається перевага в русі на перехресті, де організовано круговий рух, транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Папієв зазначив, що цей законопроект зменшить аварійність на дорогах і спростить правила дорожнього руху.

«Зараз, коли водій їде – знаків немає і потрібно вдивлятися, вгадувати, де головна. Давайте зробимо європейське правило, і кожна людина буде знати, як перетинати перехрестя з круговим рухом», – зазначають депутати.

Згідно з пояснювальною запискою, складна соціально-економічна ситуація в Україні призвела до відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків на автомобільних дорогах, а в кожному місті діє своє правило перетину перехресть з круговим рухом, що викликає аварійність на таких ділянках. Тому сьогодні в суспільстві затребувані зміни, якими б запроваджувалися єдині правила перетину транспортними засобами перехресть, де організовано круговий рух.

Довідка. Згідно з нинішніми нормами, перехрестя з круговим порухом не піддаються регулюванню і на них не передбачена установка світлофорів. Пріоритет руху в даному випадку визначається дорожньою розміткою та відповідними знаками. Включення поворотів під час подолання цього дорожнього відрізка не є обов’язковою умовою, а необхідність їх використання доцільна лише в тому випадку, якщо водій має намір здійснити перестроювання з одного ряду в інший.

Все по темі: круговий  перехрестя  правило  Рух 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин