Через події в Полтаві кременчуцькі поліцейські працюють в посиленому режимі

В місті за для недопущення будь-який провокацій посилено патрулювання вулиць та працюють групи оперативного-реагування.

У мерії Кременчука провели спеціальну нараду.

Силовики і представники громадських формувань обговорили подій, що мали місце минулої доби в Полтавській області та недопущення порушень публічного порядку на вулицях міста Кременчука.

 

Керівник поліції Олександр Коцар зазначив про те, що на сьогодні вся поліція міста переведена на посилений варіант несення служби.
Він також проінформував присутніх про події в обласному центрі: «Слідчими попередньо відкрито 5 кримінальних проваджень: за статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), 296 (Хуліганство), 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Поліція проводить ряд оперативно-пошукових і слідчих дій для встановлення істини та притягнення винних до кримінальної відповідальності в тому числі такі заходи проводяться і в Кременчуці. »

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей міста з порозумінням відноситись до законних вимог поліцейських та не порушувати публічний порядок в місті.

Інформацію про підозрілі автомобілі, осіб в місті Кременчуці та інформацію про події, що відбувалися в місті Полтава (особливо матеріали фото-, відеофіксації) просимо надавати до будь-яких відділень поліції Полтавщини чи на лінію колценту “102”

Все по темі: бійня  нарада  Полтава 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин