«Кременчук» впевнено обіграв «Донбас» і скоротив рахунок в серії до мінімуму

ХК Кременчук на своєму льоду здобув впевнену перемогу над Донбасом (4: 1) і скоротив відрив у рахунку у фінальній серії до чотирьох перемог (2-3).

Господарі льоду ХК Кременчук виходили на лід без права на помилку. Поразка в матчі означало поразку у фінальній серії, повідомила прес-служба ХК «Кременчук».

До складу Кременчука знову повернувся відбував дискваліфікацію захисник Денис Ісаєнко, який зайняв місце в третій парі оборони з Олексієм Мельниковим. Однак Володимир Романенко знову не зміг допомогти команді, пропускаючи третій поєдинок поспіль через травму.

Також головний тренер команди Дмитро Підгурський повернувся до звичного по сезону поєднанню першої трійки атаки: Коренчук – Кузьмик – Слиш. У третій трійці Віталій Кирющенков зайняв місце Владислава Гаврика, який відправився в новостворену четверту трійку з Дмитром Чернишенко і Севастьянов Карпенко.

Донбас в порівнянні з попереднім матчем зробив одну зміну в складі. Замість Дмитра Голденкова на краю четвертої трійки нападу вийшов Олексій авта, для якого ця гра стала лише другою в плей-офф і першої у фінальній серії. Відзначимо і відсутність у другому матчі поспіль провідного нападника Романа Благого, якого в другій трійці знову заміняв Шаміль Рамазанов.

Майже весь перший період зустрічі пройшов у рівній боротьбі, причому саме боротьбі, так як хокею в чистому вигляді на льоду було мало. Зате вистачало боротьби, обрізок, в’язкої гри у бортів і кутах майданчика.

В такому сумбурі найбільш реальний момент повести в рахунку втратив Донбас. Артем Бондарєв знайшов можливість віддати передачу на дальню штангу, де Максим авта не зміг переправити шайбу у сітку.

В кінці періоду Єгор Єгоров заробив більшість для Донбасу, але реалізувати його гості не змогли, і вже в рівних складах поплатилися пропущеним шайбою. Сергій Кузьмик виїхав від правого борта і кинув по воротах – Євген Царегородцев зреагувати на кидок не зумів – 1: 0.

Більш того, в кінцівці періоду Кременчук міг збільшити перевагу, але Царегородцев двічі підстрахував своїх гравців.

Відразу після перерви Кременчук отримав шикарну можливість збільшити свою перевагу, отримавши подвійну більшість. Навал на ворота Царегородцева був досить активним, і кілька разів шайба завмирала на п’ятачку, але Донбасу вдалося відбитися.

Ближче до середини періоду суперники обмінялися шайбами ​​в більшості. Спочатку захисник Кременчука Віталій Андрейків кидком від синьої лінії застав зненацька голкіпера Донбасу, а потім захисник гостей Олександр Сирей гарматним пострілом від синьої лінії прошив Едуарда Захарченко – 2: 1.

Незабаром Кременчук міг знову довести перевагу до двох шайб у більшості, але Юрій Петранговський не потрапив в створ воріт із забійної позиції.

“Донбас” також мав шанс зрівняти рахунок. Віктор Захаров двічі завдавав кидки по воротах Захарченко, але голкіпер господарів зробив божевільний сейв, розтягнувшись в шпагаті.

На початку третього періоду Денис Кочетков порушив правила проти Дмитра Ігнатенка, залишивши Донбас в меншості, чим скористався Кременчук. Георгій Кіча виїхав з-за воріт на ліву від голкіпера штангу і кинув під поперечину – 3: 1.

Спроби Донбасу закинути другу шайбу ні до чого не привели, а ось Кременчук зловив суперника на контратаці. Кидок Дмитро Чернишенко припав в каркас воріт Царегородцева, а на добивання першим встиг Севастян Капренко – 4: 1.

Після четвертої пропущеної шайби замість Євгена Царегородцева захищати ворота Донбасу вийшов Богдан Дьяченко. Майже відразу Донбас отримав більшість, але ледь не пропустив – Віталій Кирющенков підловив оборону гостей на помилку, вийшов один на один з Дьяченко, але не переграв воротаря.

У цьому ж моменті Кірющенкова наздогнав Віктор Захаров, грубо вдаривши суперника ключкою в спину, викликавши відповідну фізичну реакцію захисника Кременчука Андрія Башко. До серйозної бійки справа не дійшла, а Захаров отримав малий і дисциплінарний штраф – 2 + 10.

Донбас знітився і до кінця третього періоду більш не виявляв особливої ​​активності. Кременчук в свою чергу, не форсував події і довів гру до логічної перемоги.

Підсумки матчу

Донбас знаходиться в одному кроці від перемоги в фіналі плей-офф, але зробити його в Кременчуці підопічним Сергія Вітера не вдалося. Кременчук здобув другу перемогу в серії і скоротив розрив в ній до однієї перемоги. При цьому наступний матч відбудеться вже на льоду Донбасу в Дружківці 7 квітня. Початок поєдинку о 18:45.

У разі, якщо Кременчук знову виявиться сильнішим, останній і вже точно вирішальний матч серії пройде в Кременчуці 9 квітня.

Все по темі: Донбас  Кременчук  матч  хокей