І знову про новий міст через Дніпро: з китайськими партнерами і в Кременчуці

Губернатор Полтавщини розповідає про зустріч з китайськими партнерами. Мер Кременчука говорить про кредит і, можливо, платний проїзд по новому мосту.

«Зустрівся з представниками китайської компанії «China road and bridqe corporation». Обговорили можливі варіанти будівництва мосту через Дніпро поблизу Кременчука.

Реалізація цього проекту стратегічна складова інфраструктури розвитку не лише Полтавщини, а й всієї України.

Ми маємо розуміння в якому напрямку рухаємося. При наступній зустрічі з китайськими партнерами я б хотів обговорити всі варіанти подальшого будівництва: проект за пропозицією китайських партнерів і служби автомобільних доріг, міст, який хоче бачити Кременчук. Тоді ми прийдемо до єдиного розуміння, який проект будемо впроваджувати», – написав губернатор Полтавщини Валерій Головко у «Фейсбуці» 6 квітня.

Міський голова наступного дня на брифінгу для ЗМІ теж прокоментував ситуацію навколо будівництва мосту через Дніпро, яку наразі активно обговорюють

«Варіант будівництва один – це кредитні кошти. Але гарантію про їх повернення має дати уряд. У Кременчуці такі кредитні гарантії вже майже вичерпано», – заначив мер.

Він не виключив, що коли новий міст буде збудовано за кошти інвесторівЮ то і проїзд по ньому буде платним.

«По мосту через Дніпро проїжджає на добу до 10 тисяч авто. Якщо збирати кошти за проїзд, то це можливо тільки з транзитного транспорту. У підсумку, якщо порахувати, – виходить мільйон гривень за рік. Але цих коштів вистачить лише для того, аби, як зазначено в ТЕО, новий міст могла обслуговувати спеціальна дільниця, яку теж планується створити.

Зрозуміло, що мова тут може йти тільки про державні гарантії», – слова мера.

 

Та в результаті він відкинув тему платного проїзду через міст.

 

Тут варто нагадати, що в останній час побудову нового мосту через Дніпро активно обговорюють. Навіть представили три варіанта, зокрема, біля міста Горішні Плавні.

 

Сьогодні ж в Кременчуці вирішили поговорити про будівництво нового мосту. Громадське обговорення проходить в Міському палаці культури.

Все по темі: міст  партнери  проект 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин